KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14624377

nr 1462 4377

Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Signerad, komposition. Blandteknik, bildmått: 28x21cm, yttermått inklusive ram: 39x32cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 april 2022
kl 20:53:12

25/4 19:56:53 1      Vinnande bud