KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13524194
nr 1352 4194
Hans Ã…sberg
(f. 1932), Sverige
Blandteknik, Signerad, tusch/gouache. Bladets mått: ca 35x25 cm
Hans Åsberg, svensk målare, tecknare och grafiker född 1932.
Utrop:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:41:26
Hans Ã…sberg
Läs mer om Hans Ã…sberg
Gouache