KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9895007
nr 989 5007
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), katt och fiskar, signerad, motivet: 22x19
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:56:22
26/10 19:40:53
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold