KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9318155
nr 931 8155
Blandteknik
Hans Arnold (1925-2010), 'Slottet vid silverskogen', signerad, motivet: 24x32
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 december 2014
kl 18:32:52
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.800 kr
2.000 kr
- Klassiska
15 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska