KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11312181
nr 1131 2181
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Blandteknik, Gunnar Nordström (f. 1921), komposition, signerad, 34x59
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
500 kr
måndag 25 september 2017
kl 18:45:20