KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11565099
nr 1156 5099
Greta Zetterstrand
(1895-1982), Sverige
Blandteknik, Signerad Greta Jerken, Kaspan I Tanger, 32x24
Greta Zetterstrand, svensk bildkonstnär född 1895, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:20:15
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Greta Zetterstrand
Läs mer om Greta Zetterstrand