KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8772281
nr 877 2281
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Blandteknik, Gösta Gustavson, gatubild, signerad, -70
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:28:48
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson