KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16363081
nr 1636 3081
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
3 st, Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 40x332-47x63 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
måndag 19 augusti 2024
kl 18:16:43