KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16358298
nr 1635 8298
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Marmor". Signerad a tergo. Akryl och epoxy på duk. Blandteknik, bildmått: 58x45 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:27:55
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson