KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16405012
nr 1640 5012
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"LP-evening alps". Signerad, blandteknik, Olja och epoxy på vinylskiva. Bildmått: 30. Diameter: cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
måndag 2 september 2024
kl 19:27:55
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson