KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14103245

nr 1410 3245

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Blandteknik, Komposition. Signerad a tergo. Mixed media på duk, akryl/epoxy. 18x12 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:58:00

9/8 19:28:04 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson