KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15395011

nr 1539 5011

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Colorsplash". Signerad. Akryl / epoxy på duk. Blandteknik, 45x30 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

måndag 8 maj 2023
kl 20:00:00

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson