KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15395011
nr 1539 5011
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Colorsplash". Signerad. Akryl / epoxy på duk. Blandteknik, 45x30 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
måndag 8 maj 2023
kl 20:00:00
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson