KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5555299

nr 555 5299

Blandteknik

ett par, signerade Berglöw, illustrationer, 40x25 resp 27x41

Utrop:

100 kr

måndag 1 december 2008
kl 19:45:35