KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502708
nr 950 2708
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, 'Gymnastiksalen', motivet: 28x40 (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 19:59:11
22/3 19:01:34
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning