KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5133412
nr 513 3412
Blandteknik
Erik Arosenius, 1926, Venustemplet, 24x15
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 mars 2008
kl 17:33:00
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
550 kr
750 kr
1.200 kr
950 kr
1.200 kr