KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13524372
nr 1352 4372
Eric Olof Nilsson
(1888-1960), Sverige
Blandteknik, 3 st, Hus & tåg, Signerade. Motivet: 12x14 - 25x20
Utrop:
500 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:08:20
Eric Olof Nilsson
Läs mer om Eric Olof Nilsson
Lis Husberg (f. 1920)