KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15618422

nr 1561 8422

Blandteknik

Edith Blom, Kopia efter Georg Pauli. Signerad, numrerad 1913,63x80 cm, yttermått inklusive ram: 84x102 cm

Utrop:

600 kr

måndag 4 september 2023
kl 19:01:19