KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13418107
nr 1341 8107
Blandteknik
Doris Olsson Ringberg, "kärlek 3". Signerad, daterad 2013, duk, 40x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:44:14
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr