KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8815266
nr 881 5266
Blandteknik
Degerhamn, drive in, signerad. Curly, motivet: 21x29
måndag 17 mars 2014
kl 19:36:21