KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16569371
nr 1656 9371
Blandteknik
Damian de Arteaga. Signerad a Tergo -93, papper på trä. Höjd: 43 cm. Bredd: 38 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:25:18
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr