KONST / Oljemålningar / Blandteknik/collage 14072077

nr 1407 2077

Ulla-Britt Hede

(f. 1946), Sverige

Blandteknik/collage, Signerad, daterad -00, yttermått inklusive ram: 72x70 cm

Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:58:45

5/7 14:42:50 1      Vinnande bud

Ulla-Britt Hede

Läs mer om Ulla-Britt Hede