KONST / Oljemålningar / Blandteknik/collage 14072077
nr 1407 2077
Ulla-Britt Hede
(f. 1946), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, daterad -00, yttermått inklusive ram: 72x70 cm
Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:58:45
5/7 14:42:50