KONST / Oljemålningar / Blandteknik/collage 13903289
nr 1390 3289
Ulla-Britt Hede
(f. 1946), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, daterad -01, yttermått inklusive ram: 30x30 cm
Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:05:21
12/4 09:48:50
100 kr
12/4 17:25:28