KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758844

nr 1575 8844

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik/collage, Signerad, "Jungfrufärden". Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 59x59 cm. Signerad

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:38

27/10 10:16:06 1      100 kr
28/10 09:06:13 2      Vinnande bud

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz