KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758838
nr 1575 8838
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, blandteknik, "tittgluggen", pannå, yttermått inklusive ram: 61x65
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:38