KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728833
nr 1572 8833
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Oskyddbar påverkan". Signerad. Pannå, blandteknik, yttermått inklusive ram: 25x31 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:35:02
23/10 19:30:02
23/10 19:30:36