ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12741397
nr 1274 1397
MIXED MEDIA
Claude Georges, Abstrakt Landskap, utställd FFBK. Signed, dated -57, ca 64x49 cm,
Claude Georges, Abstrakt Landskap, utställd FFBK. Signerad, daterad -57, ca 64x49 cm
700
SEK 400
Monday September 9 2019
at 19:51:11
300 kr
350 kr