KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12211125
nr 1221 1125
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1962, Kvinna, 64x50
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:11:21
100 kr
150 kr
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen