KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8759320

nr 875 9320

Christian Björn Larsen

(1931-1993), Sverige

Blandteknik, CHR Björn Larsen, Ballerina, signerad. 1962, motivet: 57x40

Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 februari 2014
kl 20:34:27

Christian Björn Larsen

Läs mer om Christian Björn Larsen