KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8849427
nr 884 9427
Blandteknik
Celine, signerad. , motivet: 17x13
Kondition: oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 mars 2014
kl 18:07:50
29/3 09:50:05
100 kr
30/3 13:24:07