KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507130
nr 1550 7130
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Stämpelsignerad, verso verso. Blandteknik, bildmått: 21x22-28x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x37 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:22:36
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson