KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13038140

nr 1303 8140

Blandteknik

Carl Rylander, ansikte. Signerad, 24,5x19cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:11:32

22/1 13:49:18 1      Vinnande bud
26/1 12:20:29 1      justering av budtak