KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11319312

nr 1131 9312

Blandteknik

4 st, Britt Marie Olsson, samtida, blommotiv, monogramsignerade, daterade a tergo 2011

Utrop:

800 kr

måndag 25 september 2017
kl 19:26:37