KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13898711

nr 1389 8711

Blandteknik

Bokstav, antik. Ej signerad. Motivet: 18x14, yttermått inklusive ram: 29x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 april 2021
kl 20:38:21