KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17569362

nr 1756 9362

Bo Yson Sjöberg

(1915-1994), Sverige

Landskap. Signerad, blandteknik, ej glasad, bladets mått: 18x22,5, yttermått inklusive ram: 42x35 cm

Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:19:57)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 19:03:59

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bo Yson Sjöberg

Läs mer om Bo Yson Sjöberg