KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14519045
nr 1451 9045
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Signerad, blandteknik, daterad 98, yttermått inklusive ram: 101x71cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:14:05
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr