KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11532456
*
nr 1153 2456
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, 1987,97x78
Kondition: skadat glas
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 december 2017
kl 20:45:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/12 22:42:51
1
300 kr
14/12 20:38:58
2
150 kr
14/12 20:38:58
1
200 kr (Budbetjänt)
17/12 21:24:22
3
250 kr
17/12 21:24:22
1
300 kr (Budbetjänt)
18/12 17:18:27
4
400 kr
18/12 17:49:49
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik bo e lundquist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
9161 Blandteknik
2 st, Gerald Steffe (f. 1939), Sverige. Signerade ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:55
-
8360 Blandteknik
3 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, Bali, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:12
-
9188 Blandteknik
3 st. Signerade, yttermått inklusive ram: 32x12-39..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 18:24
*
Bo E Lundquist
Kondition: skadat glas
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Läs om budbetjänten
nr 1153 2456
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, 1987,97x78
Kondition: skadat glas
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 december 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/12 22:42:51 | 1 | 300 kr |
14/12 20:38:58 | 2 | 150 kr |
14/12 20:38:58 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
17/12 21:24:22 | 3 | 250 kr |
17/12 21:24:22 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
18/12 17:18:27 | 4 | 400 kr |
18/12 17:49:49 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik bo e lundquist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
9161 Blandteknik
2 st, Gerald Steffe (f. 1939), Sverige. Signerade ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:55 -
8360 Blandteknik
3 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, Bali, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:12 -
9188 Blandteknik
3 st. Signerade, yttermått inklusive ram: 32x12-39..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 18:24