KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7347440
nr 734 7440
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, 2 st, Björn Krestesen (f. 1951), Signerade, motivets mått: 12x17 resp 18x12
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:44:51
14/1 11:48:26
100 kr
16/1 17:27:45