KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13016009
nr 1301 6009
Björn Adegren
(1931-2015), Sverige
Blandteknik, Komposition med figurer, 37x32 cm. Signerad
Björn Adegren, svensk bildkonstnär född 1931, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 21:05:44
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Björn Adegren
Läs mer om Björn Adegren