KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9366509

nr 936 6509

Bella Brisel

(1929-1982)

Blandteknik, Bella Brisel (1929-1982), Mor och barn, signerad, 18x22

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 januari 2015
kl 20:05:14