KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16449145
nr 1644 9145
Blandteknik
Aurelia Wal. Signerad, blandteknik, 35x47 cm, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:58:34
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor