KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14513019
nr 1451 3019
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
2 st, 80x57. Signerad, blandteknik, daterad -95, yttermått inklusive ram: 86x62 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:17:20
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr