KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13988196
nr 1398 8196
Blandteknik
9 st, Asien, Tidigt 1900-tal. Signerade. Motivet: 20x15, yttermått inklusive ram: 25x21 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:21:42
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr