KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445366

nr 1444 5366

Aramis Ney

(f. 1943)

Aramis Ney (f. 1943), Signerad, blandteknik, komposition, bladets mått: 30x42cm, yttermått inklusive ram: 39x52cm

måndag 24 januari 2022
kl 20:19:53