KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507048

nr 1550 7048

Aramis Ney

(f. 1943)

Aramis Ney (f. 1943), Komposition. Signerad, blandteknik, bladets mått: 29x42 cm, yttermått inklusive ram: 40x52 cm

måndag 3 juli 2023
kl 18:30:33