KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / akvarell 14034518

nr 1403 4518

Angela Mekusa

(1920-2004)

Blandteknik / akvarell, 2 st, Angela Mekusa (1920-2004), Signerade, 1970-tal, yttermått inklusive ram: 33x26 - 49x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:38:51