KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16999144

nr 1699 9144

Blandteknik

Andrei Afanasevich Jegorov, tvätterskor. Signerad, Blandteknik, bildmått: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 28x35 cm. Signerad

Utrop:

7.000 kr

Såld:

8.200 kr

måndag 5 maj 2025
kl 21:07:09