KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14278129
nr 1427 8129
Blandteknik
3 st. Allan Frank. "Fugle i harmoni", I, II och III. Signerad. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Blandteknik, bildmått: 44x44 cm, yttermått inklusive ram: 45,5x, 45,5 cm
Kondition: Nr II har skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:11:57
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr