KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13909074
nr 1390 9074
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, "Metiss age". Signerad, numrerad -97. Mixed media, daterad 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 51x45 cm, nyckel
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:44:33
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr