KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9445235

nr 944 5235

Agneta Gussander

(f. 1949), Sverige

Blandteknik, Agneta Gussander (f. 1949), Näckrosor, signerad. 1989, 56x98

Agneta Gussander, svensk målare född 1949.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 februari 2015
kl 18:50:18

Agneta Gussander

Läs mer om Agneta Gussander