KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15628392
nr 1562 8392
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
På stallbacken, monogramsignerad. Blandteknik, bildmått: 35x30 cm, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:11:07
11/9 18:16:14
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund